Dimitri v ztraceném světě-Nový ZAČÁTEK

6. srpna 2013 v 20:50 | by zjev
Dimitri s jeho matkou se stěhují do JAVOROVÉ ČTRVRTI.Jenže když se odstěhujete v 16,je pro vás vše těžké a Dimitri není vyjímka.

Belatrix(matka):Dimitri podívej!Ten dům je tak kouzelný.....nemyslíš?
Dimitri:Není o moc hezčí než náš Praví dům!A navíc tu nikoho neznám!Co tu budu asi dělat?Poslouchat řeči o tom že jsme úžasná rodina?
Belatrix:Nech toho!Snažím se jen ti pomoct!A náš minulý dům je minulostí!Nechci aby jsi ho už někdy zmińoval....Můžeme začít odznova,celý náš život,naše vztahy........
Dimitri:To si jen myslíš!NIC už nebude jako DŘÍV!Jdu na pláž.Možná tam najdu obraz mého spackaného života!
Dimitri odchází na pláž kde přemýšlí,až vrazí do dívky jménem Tara.Vymění si pohledy,představí se ale dřív než můžou vůbec něco pořádného udělat volá Dimitrimu matka.......
Odjíždí..už se schyluje k večeru,je čas na večeři...
Belatrix:měla jsem strašný strach kde jsi byl?
Dimitri:Vždiť jsem říkal:na pláži
Belatrix:Tak dlouho?Myslela jsem,že půjdeš aspoň na náměstí.Možná by jsi se tam s někým seznámil,nemyslíš?
Dimitri:Za prvé:Tady není náměstí je to jen střed tohodle zapadákova.Za druhé:Jsem někoho potkal.Už nemám hlad dobrou...
Belatrix:Počkej koho jsi potkal?Kdy?(Dimitri už však nevnímal,už byli slyšet jen zabuchující dveře od jeho pokoje..)
V noci se opět Dimitrimu zdál ten samí se,jako dny předtím.V tom snu byl on v zrdcadlové místností...na zrdcadlech bylo napsáno krvavě VRAH,ZABILA MĚ,ONA MĚ CHTĚLA ZABÍT!!!!!!Dimitri se rychle probudil a uvědomil si že je už po 12.Poté hned usnul.Naštěstí už se mu tento sen tuto noc už nezdál...Ráno to už nevydržel a pověděl vše Belatrix:o tom jak se mu tento sen zdá každý den,vynechal ale že v tom snu byl nápis:Ona mě chtěla zabít.
Belatrix:Dimitri to nic to se nikdy stává zvlášť po tom,co se stalo.Měla jsem podobné noční můry,které nikdy ještě trvají dodnes.Nemáš se čeho bát!(Belatrix se pousmála)
Dimitri:Ale já se nebojím!Jen mě to dohání k šílenství!!Fakt!Už to nemůžu vydržet pořád dokola vidím ty nápisy,svůj odraz ve skle.
Nakonec se oba pohádali,Belatrix šla do práce.Dimitri měl celý dům pro sebe protože byly prázdniny.On však jen dumal nad sny,až se setmělo.Dimitri procházel ještě nevybalené krabice s knihami,kde našel sametovou knihu.Tu on měl moc rád,pomyslel Dimitri.Zalistoval knihou.Vypadl z ní dopis...pro Něj?Dimitri otevřel dopis,ale pak se zhrozil odhodil dopis a běžel ven.
Nevěděl co dělat nevěděl co může udělat.udělal jediné,vzal jeho staré auto a jel se projets.Po silnici,okolo těch strašně cizích domů až k lesu...plánoval jet k starému skleníku,ale zvedla se mlha a pak Dimitri jen cítil prudký náraz..............
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama